wtorek, 5 stycznia 2016

WITAMY NA BLOGU BERTRAND OKNA I DRZWI.

BERTRAND to renomowany producent okien, drzwi, fasad i ogrodów zimowych. Firma swoją renomę buduje od 1969 roku. Od tego czasu spełniliśmy marzenia wielu Klientów w Polsce, w krajach europejskich, a nawet w USA i Australii.


Okna i drzwi to nasze życie. Doradzamy naszym Klientom najlepsze rozwiązania. Z należytą troską podejmujemy się trudnych zadań.


Taki też ma być nasz blog. Będziemy podejmować trudne tematy, które pojawiają się, kiedy decydujemy się na budowę domu, remont czy też realizację dużej inwestycji. Naszym celem jest przekazanie wiedzy, jaką firma BERTRAND zdobyła prze lata działalności. Tak, aby nasi Czytelnicy i Klienci z korzyścią dla siebie wybierali produkty najlepszej jakości. Zapewniające komfort, poczucie bezpieczeństwa i spokój.

Wybór okien i drzwi to niełatwe zadanie. Mnogość materiałów, zastosowanych technologii czy zabezpieczeń, jakie są obecnie używane podczas produkcji nie ułatwia podjęcia decyzji. Wzięcie pod uwagę często niejasnych czynników czy też pojęć także nie ułatwia sprawy. Kiedy już zdecydujemy się na dane okno, drzwi a może ogród zimowy pojawiają się kolejne pytania. Jaki montaż wybrać?  Czy okno z tak dużym przeszkleniem jest w stanie zatrzymać ciepło? Czy nasze dzieci będą bezpieczne, kiedy przypadkiem szyba zostanie zbita? Czy możemy wyjechać na wakacje i być spokojnym o nasze mienie? Czy damy radę przesunąć tak duże drzwi balkonowe? Co oznacza Uw, Ug? Można pytać bez końca gdyż każda inwestycja jest inna. Każdy z nas ma inne potrzeby. Dlatego tak ważne jest indywidualne podejście do każdego tematu i ostatecznie zrozumienie różnic, jakie stoją przed podjęciem decyzji zakupu okien i drzwi do własnego domu.

Mamy nadzieję, iż informacje przez nas zamieszczane będą dla Państwa ciekawe i wartościowe, że będą rozwiązywały wszelkie wątpliwości.  Czekamy na Wasze pytania i komentarze. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz