środa, 10 lutego 2016

TARGI TO DOBRY SPOSÓB NA OSOBISTE ZAPOZNANIE SIĘ Z PRODUKTAMI NA RYNKU.

Targi to duże przedsięwzięcie. Trzeba rozważyć kwestie produktów, designu stoiska, transportu i oczywiście ludzi, którzy w odpowiedni sposób tym wszystkim się zajmą.

Wszystko musi być przemyślane tak, aby architekt, deweloper czy inwestor odniósł realne korzyści z obecności na stoisku. Od tego zaczynamy przygotowania. Już na miejscu pozostaje połączenie wszystkiego w jedną całość. Co trwa zazwyczaj kilka dni. 
Efektem jest stoisko „uszyte na miarę” potrzeb naszych odwiedzających.


Po czterech dniach obecności firmy BERTRAND na Międzynarodowych Tragach Budownictwa i Architektury w Poznaniu mamy bardzo pozytywne odczucia. Odwiedziło nas wielu Klientów zainteresowanych naszą ofertą. Szczególnym zainteresowaniem cieszyło się okno Ultratherm Ultima – zdobywca Złotego Medalu targów. 


Wielokrotnie wspominaliśmy o Ultimie – oknie jedynym w swoim rodzaju na skalę światową. Po więcej informacji zapraszamy na stronę naszego produktu: http://bertrand.pl/pl/ut/ultratherm.html oraz do obejrzenia filmu z targów na naszym kanale YouTube https://www.youtube.com/watch?v=gc0PSe08Rt4.

Nowością dotąd niespotykaną i budzącą dużą ciekawość odwiedzających było prototypowe okno z zastosowanym między szybami panelem grzewczym. Okno o Uw < 0!


Okno, które grzeje? Czy to możliwe? Na te pytania z chęcią odpowiedzą nasi przedstawiciele, zarówno poprzez kontakt telefoniczny, mailowy jak i osobiście w naszych firmowych salonach sprzedaży. http://bertrand.pl

Oba produkty mimo swoich ponadprzeciętnych możliwości oraz zastosowanych w nich nowoczesnych technologii były częścią o wiele większej całości. Produkty firmy BERTRAND zebrały bardzo dobre recenzje oraz wzbudziły nie mniejsze zainteresowanie. To bardzo duży plus, gdy wiemy, że nasza szeroka oferta może być jednocześnie dopasowana pod indywidualne inwestycje naszych Klientów. Podczas rozmów z naszymi Klientami wielokrotnie usłyszeliśmy jak ważne są dla nich wartości, którymi kieruje się firma BERTRAND. Nie są to puste slogany. Jakość, bezpieczeństwo, prestiż i komfort. To odzwierciedlenie potrzeb Klientów BERTRAND - stolarka okienna i drzwiowa odpowiednia dla dobrych i wymagających projektów architektonicznych.

Miłym zaskoczeniem było wyróżnienie naszego stoiska. Otrzymało ono medal Acanthus Aureus za uczestnictwo w targach ze stoiskiem najbardziej sprzyjającym realizacji strategii marketingowej. Cenimy dobry design. Dobry znaczy dla nas nie tylko atrakcyjny dla oka, ale także użyteczny dla naszych Klientów. Wygodny w komunikacji oraz tak prezentujący nasza ofertę, aby dała odczuć jak okna czy drzwi będą prezentowały się w już domu czy firmie.


Cztery dni minęły bardzo szybko. Czy chcielibyśmy coś zmienić? Może to, że z chęcią pokazalibyśmy wszystko, co oferujemy. Jednak nie możemy zająć całej hali targowej. Oraz to, że chcielibyśmy poświecić jeszcze więcej czasu naszym Klientom. Nic straconego. Zapraszamy do naszej centrali w Luzinie koło Wejherowa oraz salonów firmowych w Gdańsku i Warszawie. Dużą porcję informacji o naszej ofercie umieściliśmy na naszej stronie internetowej. Dostępne są tam również nasze aktualne katalogi produktów. Najnowszy znajduje się pod adresem: http://bertrand.pl/1_downloads/catalogs/20160205_katalog_produktowy_duzy_2016_pl.pdf

Czy będziemy na kolejnych targach? Oczywiście. Przygotowania do targów Fensterbau Frontale w Norymberdze uznajmy za rozpoczęte. https://www.frontale.de/en/ausstellerprodukte/fenst16/exhibitor-19069193/bertrand-fenster-und-tueren

Przedstawimy kolejne nowości w skali światowej, może nawet wyznaczające nowe trendy w wzornictwie w stolarce otworowej.

Na koniec zadajmy kilka pytań. Czy targi to dobre miejsce na poznanie produktów? Czy ważne jest, aby zobaczyć je osobiście? Czy zwiedzając targi zobaczymy więcej niż na stronie internetowej? Zapraszamy do podjęcia dyskusji. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz